Do L"esní družiny se nyní mohou děti hlásit na jednotlivé odpoledne. Cena je 160 Kč. Je potřeba se přihlásit dva dny předem. Kontakt najdete zde:

Lesní družina pro děti od 1. do 5. třídy bude otevřena od poloviny září a to pravidelně v úterý, středu a čtvrtek. Více informací a přihlášky najdete zde. Projekt je podpořen Magistrátem města Olomouce, Olomouckým krajem a obcí Horka nad Moravou. Děkujeme.

Máme volná místa od září 2021. Více informací najdete v záložkách LMŠ Bažinka, Rozvišť - Bobříci a Lesní klub Větvík. Pokud pro své děti hledáte lesní školku, neváhejte nás kontaktovat. tel 725027940 (Jiřina Popelková) Další informace najdete v jednotlivých záložkách.

Projektový den - zdarma - pro mladší školáky (1.-5. třída). Program se koná v pondělí 21.6. ve 13:30 - 17:30 v Horce nad Moravou. Nabízíme vyzvednutí dětí u školy ve 13.00. Program pořádáme ve spolupráci s panem Mgr. F. Nevřelou. Vyrazíme do přírody, dozvíme se, kde co žije, vyzkoušíme různé lovící taktiky, bude hodně času na vlastní pozorování...

Příměstské tábory Rozviště v LMŠ Bažinka pro děti 1.-4. tříd jsou v létě 2021 ZDARMA! Volná místa na čtyřech turnusech - více informací zde . Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR v rámci výzvy Letní kempy.

Od září 2021 nabízí Lesní klub Větvík několik volných míst. Docházku plánujeme rozšířit na celý týden. Malí Větvíci se budou scházet od pondělí do pátku v čase od 8:00 do 16:00. Zkrácená docházka (2denní či 3 denní) je možná. Pro bližší informace se obracejte na koordinátorku Libuši Literovou, e-mail: vetvik@centrum.cz.